Kampanyalar

PayTR’ın üye işyerlerine sunduğu avantaj dolu kampanyalar, fırsat ve indirimleri hemen keşfedin.

PayTR MNG Kargo Kampanyası

PayTR Üye İşyerleri Tasarruf Etmeye Devam Ediyor!

Şimdi Kargo Gönderilerinde Kazanç Sağlama Zamanı! MNG Kargo’dan “%40’a Varan Oranlarda Kargo İndirimi” sizi bekliyor. PayTR üye işyeri olun, avantajlı kampanyalarımız ile şirket maliyetlerinizi azaltın, işinizde kazanç sağlayın!

Hemen Başvur

PayTR Ceptetamir Kampanyası

Mobil Cihazlarınızın Güvenliği CepteTamir’den!

PayTR Müşterilerine Özel, İstanbul Teknik Üniversitesi Çekirdek girişimi CepteTamir, işletmenizin tüm Mobil Cihazlarının Tamir ve Bakım süreçlerinde uçtan uca çözümler sunuyor. Üstelik birçok avantajı da yanında!

Hemen Başvur

PayTR KiraPratik Kampanyası

PayTR ve KiraPratik İle Kira Ödemeleriniz Tamamen Dijitale Dönüşüyor!

Türkiye’nin Yeni Ve İlk Dijital Kira Yönetim Platformu KiraPratik’ten PayTR Müşterilerine Özel, İLK 3 AY ÜCRETSİZ Yasal Paket Üyeliği! PayTR üye işyeri olun, avantajlı kampanyalarımız ile şirket giderlerinizi azaltın!

Hemen Başvur

PayTR Akaryakıt Kampanyası

Akaryakıt Giderlerinde Tasarruf Zamanı!

PayTR Müşterilerine ÖZEL Türkiye’nin En Yaygın Akaryakıt Markasından Yakıt İNDİRİMİ! PayTR üye işyeri olun, şirket giderlerinizi azaltacak hizmetlerde sizin için sunduğumuz ayrıcalıkları kaçırmayın!

Hemen Başvur

PayTR EMYDK Kampanyası

PayTR Üye İşyeri Olun Amazon ve Aliexpress Satışlarınızı Arttırın!

Mağaza aktivasyonu ve pazaryeri hesap yönetimi konularında profesyonel hizmet sunan Aliexpress Türkiye Partneri EMYD’den PayTR müşterilerine büyük fırsat. Amazon ve Aliexpress Yurtiçi Pazaryeri hesaplarınızın profesyonel yönetiminde %50’ye varan İNDİRİM!

Hemen Başvur

PayTR EMYDK Kampanyası

PayTR Müşterileri Aliexpress.com’da Bir Adım Önde!

Mağaza aktivasyonu ve pazaryeri hesap yönetimi konularında profesyonel hizmet sunan Aliexpress Türkiye Partneri EMYD’den, PayTR müşterilerine Aliexpress.com’da mağaza açılışı ve 20 ürün için profesyonel listeleme hizmeti ÜCRETSİZ!

Hemen Başvur

PAYTR'a ÖN BAŞVURU YAPIN

KVK Aydınlatma Metni için tıklayın