PayTR Sanal POS

Ön Başvuru Yapın

KVK Aydınlatma Metni için tıklayın

Ertesin Gün Ödeme

ERTESİ GÜN ÖDEME AVANTAJI, SORUNSUZ NAKİT AKIŞI

Kullanıcı ve ödeme güvenliği ile risk yönetimi konularındaki deneyimimiz ile üye işyerlerimize "Ertesi Gün Ödeme" avantajı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ücretsiz Sanal POS

ÜCRETSİZ SANAL POS VE UYGUN ORANLAR

Sanal POS aidatı ve gizli ücretler yoktur. Komisyon oranı iş modelinize ve aylık cironuza göre yapılacak değerlendirme sonucu belirlenir.

Entegrasyon

KOLAY SANAL POS ENTEGRASYONU

Hazır açık kaynak modüller ile Sanal POS ve ek ödeme kanallarını kolayca entegre ederek ödeme almaya hemen başlayabilirsiniz.

Kart Puanları ve Banka Kartları

TAKSİT, PUAN VE BANKA KARTLARI

Müşterilerinize taksit imkanı, banka kartları ile ödeme ve kart puanları ile ödeme seçeneği sunabilir, dilerseniz peşin fiyatına taksit opsiyonlarını Mağaza Paneli'nizden yönetebilirsiniz.

Kesintisiz Altyapı

KESİNTİSİZ VE YEDEKLİ ALTYAPI

PayTR, servislerin sürekliliğini ve bilgilerin güvenliğini sağlamak amacıyla, coğrafi olarak iki farklı lokasyonda bulunan yedekli altyapısıyla hizmet vermektedir.

Güvenli Sanal POS

GÜVENLİ SANAL POS KULLANIMI

PayTR güvenlik konusunda gelişmiş teknik altyapısı ve alanında 12 yılı aşkın tecrübeye sahip personeli ile hem mağazaların (web sitelerinin) hem de mağaza müşterilerinin ödeme güvenliğini sağlamaktadır.

Kesintisiz Altyapı

MODERN ÖDEME SAYFASI

PayTR ödeme sayfalarının tasarımını dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz, mobil uyumlu ödeme sayfaları ile platform bağımsız ödeme alabilirsiniz

Ücretsiz Sanal POS

TÜMÜYLE ŞEFFAF HİZMET

Tüm işlemlerinizi Mağaza Paneli'nizden istediğiniz her an detaylıca takip edebilirsiniz. Hassas önem taşıyan Sanal POS işlemlerinizle ilgili içiniz hep rahat olur.

Sahtecilik Önleme

DÖVİZ İLE ÖDEME

Yurt dışı kartlardan EUR, USD, GBP vb. ile kur dönüşüm kayıpları yaşamadan ödeme alabilir, İngilizce ödeme sayfaları ile yabancı müşterilerinizi kaçırmazsınız.


Advantage
AxessCard
Bankkart
BonusCard
CardfinansCard
MaximumCard
ParafCard
WorldCard

Master
visa
visa


PAYTR'a ÖN BAŞVURU YAPIN

KVK Aydınlatma Metni için tıklayın