Logo Logo

Abonelik Yöntemi ile düzenli ödemelerinizi hızlı ve kolayca yönetin!

Müşterilerinizin kart bilgilerini saklayarak düzenli ödemelerinizi dilediğiniz periyod ve tutarda alabilirsiniz.

Abonelik Yöntemi için Hemen Başvur!
Farklı para birimleri İle ödemelerde kur dönüşüm kaybı yaşanmaz
Tek entegrasyonla yerli ve yabancı tüm kartlardan ödeme alınır
Kart Saklama İle her defasında kart bilgileri girmeye gerek kalınmaz

PAYTR Abonelik Yöntemi

Düzenli ödemelerinizi dilediğiniz periyod ve tutarda hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Ödemelerinizi Esneklikle Yönetin

Müşterilerinizin kart bilgisini saklayarak, dilediğiniz zaman PayTR servislerine gönderir, ödeme isteğiniz doğrultusunda belirlediğiniz tutarda çekim gerçekleştirilir.

Abonelik Yöntemi’nde Güvenlik

Ödeme, kart güvenliği ve sahtecilik önleme alanında geliştirdiğimiz inovatif çözümler ile Abonelik Yöntemi hizmetinin güvenilirliğini en üst seviyeye taşıyoruz.

Tüm Banka Kartları İle Ödeme Alın

Tek entegrasyon ile yurt içi banka kartlarından tek çekim ve kredi kartlarından taksitli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak yurt dışı kartlardan da tek çekim ve döviz cinsinden ödemelerinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Abonelik Ekranı
Kayıtlı Kartlarım
abonelik yontemi ikon

Başvuru Süreci .

Abonelik Yöntemi ile düzenli ödemelerinizi hemen almaya başlayın.

1 Ön Başvuru Formunu Doldurun

Başvuru formunda belirtilen alanların doldurarak “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklamanızla birlikte ön başvurunuz alınır.

2 Evrakları Yükleyin

E-posta üzerinden ilettiğimiz linke tıklayarak evraklarınızı online olarak hızlı bir şeklide yükleyerek üyelik işleminizi tamamlayın.

3 Kurulum Yapın

Sizlere ilettiğimiz dokümanlar yardımı ile entegrasyon sürecini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayın.

Abonelik Yöntemi Avantajları .

PayTR Abonelik Yöntemi ile ödeme almaya başladığınızda birçok farklı avantaja da sahip olursunuz.

Güvenli Ödeme Altyapısı

Güvenli ödeme altyapımızla, sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

UniSupport

PayTR müşterisi olan her firma, PayTR Mağaza Paneli üzerinden 7/24 teknik ve operasyonel destek alabilir.

Returner

İade sürecinde, banka veya hesap kaynaklı yaşanan sorunlardan dolayı geri dönen ödemeler otomatikman yakalanır ve iade almak isteyen müşteriye bilgilendirme yapılır.

Smart Switch

Anlık olarak banka POS’ları takip edilir ve yaşanan kesinti anında sistem tarafından otomatik olarak farklı banka POS’larına yönlendirme yaparak ödeme akışı sağlanır.

Smart Secure

PayTR’ın akıllı altyapısı müşteri alışkanlıklarını takip eder, işlemin Non-3D olmasına karar vermesi durumunda, 3D Secure aşamasına yönlendirme yapmadan işlemi sonlandırır ve olası kayıpların önüne geçer.

Smart Catch

Ödeme transferi bankadan herhangi bir nedenle geri döndüğünde, Smart Catch bu ödemeyi otomatik olarak yakalar ve raporlar.

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası Kullanıcı dostu ödeme sayfasıyla dönüşüm oranlarınızı arttırın!
• Mobil uyumlu
• Özelleştrilebilir ödeme sayfası

Fraudar

%99.8 işlem başarı oranına sahip olan sahtecilik önleme altyapımız, tüm işlemleri anlık olarak izler ve olası bir sahtecilik durumunda işlemi iptal ederek sizi dolandırıcılık risklerine karşı daima korur.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

merve optik ikon

PayTR'ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

"Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR'ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo

Sıkça Sorulan Sorular.

Abonelik Yöntemi sisteminde sektöre ve aylık ciroya göre belirlenen uygun komisyon oranları uygulanır. Ücret detaylarını öğrenmek için başvurunuzu iletebilir veya destek hattımız (+90 232 335 05 55) üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

www.paytr.com adresinde “Başvuru Yap” bölümünde online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Abonelik Yöntemi direkt api entegrasyonumuza bağlı ödeme çözümlerimizden birisidir. Kayıtlı kart bilgilerini kullanarak, dilediğiniz zaman PayTR servislerine gönderilecek ödeme isteği doğrultusunda karttan belirtilen tutarda çekim gerçekleştirilir.

Sanal POS sahibi olunması gerekmektedir.

PayTR’da tek bir anlaşma ve entegrasyon ile tüm yurt içi banka kartlarından tek çekim ve kredi kartlarından taksitli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ön ödemeli kartlardan ödeme alabilirsiniz. Ek olarak yurt dışı kartlarından tek çekim ve döviz cinsinden de ödemelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Güvenli ödeme altyapısı
T.C. Merkez Bankası lisanslı bir ödeme kuruluşu olarak, yüksek güvenlikli ödeme altyapımızla sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. PayTR’la tüm ödemeleriniz 7/24 güvende.
- PCI-DSS sertifikası
- SSL sertifikalı ödeme sayfaları
- 3D Secure
- Riskli ödemeler için 3DS Doğrulama
- Tier III Veri Merkezi
- Felaket Önleme Merkezi (Aktif/Pasif)
- Yedekli donanım, erişim ve sistem altyapısı

Üyeliğinizi aktifleştirmenin ardından entegrasyon sürecini göndereceğimiz dökümanlar yardımıyla hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.