Logo Logo

PayTR Mobil Operatörle Ödeme ile GSM operatörleri üzerinden ödemelerinizi alın!

Müşterilerinizin yapacağı ödemeleri kart kullanımı gerekmeksizin Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom GSM operatörleri üzerinden alabilirsiniz.

Mobil Operatörle Ödeme için Hemen Başvur!
Güvenli Ödeme Altyapısı İle sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşanır
UniSupport İle 7/24 teknik ve operasyonel destek sağlanır
Banka veya Kredi kartı gerektirmeyen güvenli ve hızlı ödeme çözümüdür

PayTR Mobil Operatörle Ödeme

Müşterilerinizden ödeme bedelini GSM operatörleri üzerinden faturalarına yansıtarak alabilirsiniz.

Ödemeleri Faturaya Yansıtın

Mobil Operatörle Ödeme ile ürün veya hizmet bedelini tüm GSM operatörlerinden faturasız hatlarda TL bakiyesi, faturalı hatlarda ise limitleri dahilinde fatura aracılığıyla tahsil edebilirsiniz.

Kredi Kartı Olmadan Ödeme Alın

Kredi kartı kullanmak istemeyen müşterileriniz için Alternatif Ödeme Yöntemlerinden biri olan Mobil Operatörle Ödemeyi güvenle sunabilirsiniz.

Tüm Ödemelerin Detayları Faturada

Alınan hizmet ve ürünlere ait detaylı harcama bilgisinin bir sonraki faturaya yansıtılması ile müşterileriniz ödemelerini yakından, kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilir.

Mobil Ödeme GSM Operatör
Mobil Ödeme Detayları
Mobil Ödeme Net Satışlar

Başvuru Süreci .

Mobil Operatörle Ödeme ile GSM operatörleri üzerinden ödemenizi almaya başlayabilirsiniz.

1 Ön Başvuru Formunu Doldurun

Başvuru formunda belirtilen alanların doldurarak “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklamanızla birlikte ön başvurunuz alınır.

2 Evrakları Yükleyin

E-posta üzerinden ilettiğimiz link üzerinden evraklarınızı online olarak hızlı bir şeklide yükleyerek üyelik işleminizi tamamlayın.

3 Başvurunuzu Tamamlayın

Başvuru sürecinizi tamamladıktan sonra sizler yerine GSM operatörleri ile anlaşalım ve ödemelerinizi alın.

PayTR Mobil Operatörle Ödeme Avantajları .

PayTR Mobil Operatörle Ödeme ile birçok farklı avantaja da sahip olursunuz.

Güvenli Ödeme Altyapısı

Güvenli ödeme altyapımızla, sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

UniSupport

PayTR müşterisi olan her firma, PayTR Mağaza Paneli üzerinden 7/24 teknik ve operasyonel destek alabilir.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

merve optik ikon

PayTR'ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

"Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR'ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo

Sıkça Sorulan Sorular.

Ücret detaylarını öğrenmek için başvurunuzu iletebilir veya destek hattımız (+90 232 335 05 55) üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Mobil Operatörle Ödeme, müşterilerinizin GSM operatörleri ile kredi kartı veya nakde ihtiyaç olmadan kolay ve güvenli bir ödeme yapabileceği bir ödeme yöntemidir. Yapılan alışverişin işlem tutarı GSM operatörüne yansıtılır ve fatura ödeme zamanında tüketiciden tahsil edilir.

www.paytr.com adresinde “Başvuru Yap” bölümünde online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız başvurunuzu en hızlı şekilde değerlendirmeye alacaklar.

Kredi kartı kullanmak istemeyen müşteriler için alternatif bir ödeme çözümüdür. İşletmelerde böylelikle kredi kartı kullanmayan müşterilerini kaybetme riskini ortadan kaldırmış olmaktadır.

Online alışveriş işlemlerinde, abonelik işlemlerinde, aidat ödemeleri ve vakıf bağışları vb. alanlarda hızlı ve güvenli şekilde ödeme alabilirsiniz.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone GSM operatörlerine sahip tüm kullanıcılar mobil operatörle ödeme hizmetini kullanarak ödeme gerçekleştirebilir.

Güvenli Ödeme Altyapısı T.C. Merkez Bankası lisanslı bir ödeme kuruluşu olarak, yüksek güvenlikli ödeme altyapımızla sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. PayTR’la tüm ödemeleriniz 7/24 güvende.

v ek bir entegrasyon gerektirmeyen ödeme çözümüdür. Üyelik sonrası hızlı bir şekilde panelinize erişebilir kullanmaya başlayabilirsiniz.