Logo Logo

Linkle Ödeme ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme almaya başlayın!

Web siteniz olmadan da Linkle Ödeme ile oluşturacağınız link üzerinden anından ödeme alabilirsiniz.

Linkle Ödeme için Hemen Başvur!
Ödemeler tek seferde veya parçalı olarak tek bir link İle alınır
Farklı Para Birimleri İle Ödemelerde Kur Dönüşüm Kaybı Yaşanmaz
Ön ödemeli kartlar ve alternatif ödeme kanallarıyla ödeme alınır

PAYTR Linkle Ödeme

Başvurunuzu yapın, evrakları yükleyin, web siteniz olmadan da linkinizi hemen oluşturarak ödemelerinizi almaya başlayın.

Ödeme Linkini Oluşturun

PayTR Mağaza paneline giriş yaparak linkle ödeme sayfasından, tahsil etmek istediğiniz tutarı belirleyin.

Taksit Ayarlarınızı Düzenleyin

Yurt içi kartlarla TL olarak yapacağınız işlemlerin maksimum taksit sayısını belirleyin, peşin fiyatına taksit ve vade ayarlarını size en uygun şekilde düzenleyin ve linki oluştur butonuna tıklayın.

Linki Gönderin Ödemenizi Alın

Ödeme linkini e-posta, SMS ya da WhatsApp üzerinden müşteriniz ile paylaşın, müşteriniz paylaştığınız link üzerinden kart bilgilerini girerek saniyeler içerisinde güvenle ödeme işlemini tamamlasın.

Linkle ödeme kullanımı
Linkle Ödeme Alışveriş
Linkle Ödeme

Başvuru Süreci .

Sanal POS sahibi tüm üye işyerlerimiz PayTR Linkle Ödeme hizmetinden yararlanabileceği gibi, Sanal POS sahibi olmayan işletmeler de Linkle Ödeme hizmetinden yararlanabilir.

1 Ön Başvuru Formunu Doldurun

Başvuru formunda belirtilen alanların doldurarak “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklamanızla birlikte ön başvurunuz alınır.

2 Evrakları Yükleyin

E-posta üzerinden ilettiğimiz linke tıklayarak evraklarınızı online olarak hızlı bir şeklide yükleyerek üyelik işleminizi tamamlayın.

3 Linkinizi Oluşturun

Mağaza panelinde bulunan Linkle Ödeme sayfasından linkinizi oluşturarak ödemelerinizi hemen almaya başlayın.

Linkle Ödeme Avantajları .

PayTR Linkle Ödeme ile ödeme almaya başladığınızda birçok farklı avantaja da sahip olursunuz.

Güvenli Ödeme Altyapısı

Güvenli ödeme altyapımızla, sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

UniSupport

PayTR müşterisi olan her firma, PayTR Mağaza Paneli üzerinden 7/24 teknik ve operasyonel destek alabilir.

Returner

İade sürecinde, banka veya hesap kaynaklı yaşanan sorunlardan dolayı geri dönen ödemeler otomatikman yakalanır ve iade almak isteyen müşteriye bilgilendirme yapılır.

Smart Switch

Anlık olarak banka POS’ları takip edilir ve yaşanan kesinti anında sistem tarafından otomatik olarak farklı banka POS’larına yönlendirme yaparak ödeme akışı sağlanır.

Smart Secure

PayTR’ın akıllı altyapısı müşteri alışkanlıklarını takip eder, işlemin Non-3D olmasına karar vermesi durumunda, 3D Secure aşamasına yönlendirme yapmadan işlemi sonlandırır ve olası kayıpların önüne geçer.

Smart Catch

Ödeme transferi bankadan herhangi bir nedenle geri döndüğünde, Smart Catch bu ödemeyi otomatik olarak yakalar ve raporlar.

Farklı Para Birimleri

Web siteniz üzerinden Dünya'nın her yerine yaptığınız satışlarda, ödemelerinizi kur dönüşüm kaybı yaşamadan alabilirsiniz.

Alternatif Ödeme Çözümleri

Kredi kartıyla tek çekim ve taksitli ödeme almanın yanı sıra, banka kartları, ön ödemeli kartlar ve PayTR’ın alternatif ödeme kanallarıyla ödemelerinizi alabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası Kullanıcı dostu ödeme sayfasıyla dönüşüm oranlarınızı arttırın!
• Mobil uyumlu
• Özelleştrilebilir ödeme sayfası

Fraudar

%99.8 işlem başarı oranına sahip olan sahtecilik önleme altyapımız, tüm işlemleri anlık olarak izler ve olası bir sahtecilik durumunda işlemi iptal ederek sizi dolandırıcılık risklerine karşı daima korur.

Tek Entegrasyonla Ödeme

Tek entegrasyonla yerli ve yabancı tüm kart ailelerinden ödeme alabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

merve optik ikon

PayTR'ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

"Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR'ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo

Sıkça Sorulan Sorular.

Linkle Ödeme sisteminde sektöre ve aylık ciroya göre belirlenen uygun komisyon oranları uygulanır.

www.paytr.com adresinde “Başvuru Yap” bölümünde online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Üyelik sonrası entegrasyon gerektirmeden size özel tanımlanmış kullanıcı bilgilerinizle PayTR mağaza paneline bilgisayar, telefon veya tabletlerinizden giriş yaparak, ya da App Store veya Google Play’den mobil cihazınıza indirebileceğiniz PayTR mağaza uygulamasından "Linkle Ödeme" sayfasından linkle ödeme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sanal POS sahibi olan tüm üye işyerlerimiz PayTR Linkle Ödeme hizmetinden yararlanabileceği gibi, Sanal POS sahibi olmayan işletmeler de PayTR’a başvuru yaparak Linkle Ödeme hizmetinden yararlanabilir.

American Express, VISA, MasterCard, logolu kredi ve banka kartlarının yanı sıra UnionPay, Troy, BKM Express, Tosla logolu kartlardan da ödeme sağlanmaktadır. Tahsil etmek istediğiniz tutarı, ödemeyi almak istediğiniz para birimini, yurt içi kartlarla TL olarak yapacağınız işlemlerin taksit sayısını, peşin fiyatına taksit ve vade ayarlarını size en uygun olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Dövizle ödemek gerçekleştirmek isteyen müşteriniz için İngilizce dil seçeneği ile link oluşturup paylaşabilirsiniz.

Güvenli ödeme altyapısı
T.C. Merkez Bankası lisanslı bir ödeme kuruluşu olarak, yüksek güvenlikli ödeme altyapımızla sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. PayTR’la tüm ödemeleriniz 7/24 güvende.
- PCI-DSS sertifikası
- SSL sertifikalı ödeme sayfaları
- 3D Secure
- Riskli ödemeler için 3DS Doğrulama
- Tier III Veri Merkezi
- Felaket Önleme Merkezi (Aktif/Pasif)
- Yedekli donanım, erişim ve sistem altyapısı

Size özel tanımlanmış kullanıcı bilgilerinizle PayTR mağaza paneline bilgisayar, telefon veya tabletlerinizden giriş yaparak, ya da App Store veya Google Play’den mobil cihazınıza indirebileceğiniz PayTR mağaza uygulamasından "Linkle Ödeme" sayfasından linkle ödeme hizmetinden yararlanabilirsiniz.