Logo Logo

PayTR Havale/EFT ile ödemelerinizi hızlıca alın !

POS sahibi olmadan da müşterilerinizden PayTR Havale/EFT Yöntemi ile anında ödeme alabilirsiniz. Ürün iptal ve iadelerinizi tek panelde kolayca yönetebilirsiniz.

Havale/EFT için Hemen Başvur!
Tüm hesap hareketleri tek bir panelden yönetilir
7/24 Teknik Ve Operasyonel Destek Sağlanır
İptal/İade işlemleri PayTR panelden kolayca yapılır

PayTR Havale/EFT

PayTR Havale/EFT çözümü ile tüm ödemelerinizi POS cihazınız olmadan da hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Tahsilatlarınızı Hızlıca Yapın

Müşterileriniz çalıştığımız bankalar üzerinden Havale/EFT yollarını kullanarak kredi kartı olmadan da alışverişlerini yapabilirler.

Havale/EFT’de Güvenlik

Ödeme, kart güvenliği ve sahtecilik önleme alanında geliştirdiğimiz inovatif çözümlerin yanında Fraudar sistemimiz ile Havale/EFT güvenilirliğini en üst seviyeye taşıyoruz.

Ödemeler Güvence Altında

Düşük komisyon oranı ve PTT entegrasyonunun yanısıra, 7/24 operasyonel süreç takibi ile paranızı güvence altına alıyoruz.

Havale Eft Ekranı
Havale Eft kullanımı
havale eft güvenli ödeme

Başvuru Süreci .

POS sahibi olmadan da PayTR Havale/EFT ile ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

1 Ön Başvuru Formunu Doldurun

Başvuru formunda belirtilen alanların doldurarak “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklamanızla birlikte ön başvurunuz alınır.

2 Evrakları Yükleyin

E-posta üzerinden ilettiğimiz link üzerinden evraklarınızı online olarak hızlı bir şeklide yükleyerek üyelik işleminizi tamamlayın.

3 Kurulum Yapın

Üyeliğinizi aktifleştirmenin ardından hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayın.

PayTR Havale/EFT Avantajları .

PayTR Havale/EFT ile ödeme almaya başladığınızda birçok farklı avantaja da sahip olursunuz.

Smart Catch

Ödeme transferi bankadan herhangi bir nedenle geri döndüğünde, Smart Catch bu ödemeyi otomatik olarak yakalar ve raporlar.

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası Kullanıcı dostu ödeme sayfasıyla dönüşüm oranlarınızı arttırın!
• Mobil uyumlu
• Özelleştrilebilir ödeme sayfası

Fraudar

%99.8 işlem başarı oranına sahip olan sahtecilik önleme altyapımız, tüm işlemleri anlık olarak izler ve olası bir sahtecilik durumunda işlemi iptal ederek sizi dolandırıcılık risklerine karşı daima korur.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

merve optik ikon

PayTR'ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

"Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR'ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo

Sıkça Sorulan Sorular.

Tutar üzerinden %1 komisyon ücreti alınmaktadır.

PayTR Havale/EFT çözümden yararlanmak için, web sitemizden online başvuru formunu doldurmanız yeterli. İlgili ekiplerimiz başvurunuzu en hızlı şekilde değerlendirmeye alarak teklifinizi iletirler.

Hayır. Sadece Havale/EFT ödeme çözümü tek başına kullanılabilir.

Çalıştığımız bankalar üzerinden Havale/EFT yollarını kullanarak tahsilatınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Altyapısı
T.C. Merkez Bankası lisanslı bir ödeme kuruluşu olarak, yüksek güvenlikli ödeme altyapımızla sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. PayTR’la tüm ödemeleriniz 7/24 güvende.
- PCI-DSS sertifikası
- SSL sertifikalı ödeme sayfaları
- 3D Secure
- Riskli ödemeler için 3DS Doğrulama
- Tier III Veri Merkezi
- Felaket Önleme Merkezi (Aktif/Pasif)
- Yedekli donanım, erişim ve sistem altyapısı

Hazır modül kullanan üye iş yerlerimiz için PayTR tarafından sunulmuş olan Havale/EFT modüllerini kullanabilirsiniz. Özel yazılım üzerinden ilerlemek isteyen üye iş yerlerimiz için ise Havale/EFT entegrasyonun gerçekleştirilmesi ve kullanıcılarınıza Havale/EFT sayfasının sunulması gerekmektedir.