Logo Logo

PayTR Fiziki POS ile tek cihazla tüm bankalardan ödeme alın !

Yüz yüze yapacağınız mağaza satışlarınız için tek POS cihazıyla tüm bankalardan ödeme alabilirsiniz.

Fiziki POS için Hemen Başvur!
Fiziki POS sayesinde müşterileriniz Puan kazanır ve harcayabilir
Güvenli Ödeme Altyapısı ile sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşanır
Tek Entegrasyonla Yerli Ve Yabancı Tüm Kartlardan Ödeme Alınır

Anlaşmalı POS Cihazlarımız .

Anlaşmalı POS cihazlarımız ile ödemelerinizi hızlı, güvenli ve kesintisiz alabilirsiniz.

Ingenico

Entegre olduğumuz Ingenico Tetra Move 5000 F ve IDE 280 Masaüstü cihazları ile PayTR Fiziki POS çözümümüzü kullanabilir, tüm ödemelerinizi tek bir panelden yönetebilirsiniz.

Hugin

Hugin N700 ve N910 POS cihazları ile entegre olan PayTR Fiziki POS çözümünü kullanabilir, tüm ödemelerinizi tek bir panelden yönetebilirsiniz.

PayTR FİZİKİ POS

Mağaza satışlarınızda tek POS cihazıyla ödeme alırken, ister e-fatura olarak ister fiziki çıktı ile müşterilerinize bilgi fişini iletin.

Ortak POS Çözümü

Ayrı ayrı bankalara gitmeye gerek kalmadan PayTR Fiziki POS ile tüm ödemelerinizi tek bir cihaz üzerinden alarak POS karmaşasından kurtulun.

Ödemeleri Tüm Kartlardan Kolaylıkla Alın

Kredi kartı ve banka kartlarından ödeme almanın yanı sıra, Puan kullanma ve QR ile de ödeme almanın özgürlüğünü yaşayın.

Uygun Komisyon Oranları İle Tahsilat

Verimsizlik bedeli, aylık bakım ücreti gibi ek maliyetler olmadan, uygun komisyon oranlarıyla kazancınızı arttırabilir, 7/24 müşteri hizmet desteği alabilirsiniz.

Fiziki pos kullanımı
Fiziki Pos Ekranı
Fiziki logo

Başvuru Süreci .

PayTR Fiziki POS ile tek cihazla tüm bankalardan ödeme alın.

1 Ön Başvuru Formunu Doldurun

Başvuru formunda belirtilen alanların doldurarak “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklamanızla birlikte ön başvurunuz alınır.

2 Evrakları Yükleyin

E-posta üzerinden ilettiğimiz link üzerinden evraklarınızı online olarak hızlı bir şeklide yükleyerek üyelik işleminizi tamamlayın.

3 POS cihazınızı Aktifleştirin

Tüm başvuru işlemleriniz bittikten sonra size göndereceğimiz onay ile POS cihazınızı aktifleştirin.

PayTR Fiziki POS Avantajları .

PayTR Fiziki POS ile ödeme almaya başladığınızda birçok farklı avantaja da sahip olursunuz.

Güvenli Ödeme Altyapısı

Güvenli ödeme altyapımızla, sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

UniSupport

PayTR müşterisi olan her firma, PayTR Mağaza Paneli üzerinden 7/24 teknik ve operasyonel destek alabilir.

Smart Catch

Ödeme transferi bankadan herhangi bir nedenle geri döndüğünde, Smart Catch bu ödemeyi otomatik olarak yakalar ve raporlar.

Fraudar

%99.8 işlem başarı oranına sahip olan sahtecilik önleme altyapımız, tüm işlemleri anlık olarak izler ve olası bir sahtecilik durumunda işlemi iptal ederek sizi dolandırıcılık risklerine karşı daima korur.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

merve optik ikon

PayTR'ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

"Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR'ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo

Sıkça Sorulan Sorular.

Ücret detaylarını öğrenmek için başvurunuzu iletebilir veya destek hattımız (+90 232 335 05 55) üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ingenico ve Hugin markalı POS'lara entegre edilen anlaşmalı olduğumuz bankalar ile çalışan ve fiziksel ortamda tahsilatlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir ödeme çözümüdür.

Tek entegrasyon ile birden fazla bankayla çalışma imkanı sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için destek hattımız (+90 232 335 05 55) üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

POS cihazlarını bankalar veya anlaşmalı olduğumuz tedarikçiler aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Tüm banka ve kredi kartlarından tahsilat yapabilirsiniz.

Evet, anlaşmalı bankaların kartları ile taksitli işlem sağlayabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Altyapısı T.C. Merkez Bankası lisanslı bir ödeme kuruluşu olarak, yüksek güvenlikli ödeme altyapımızla sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. PayTR’la tüm ödemeleriniz 7/24 güvende.

Fiziki POS ek bir entegrasyon gerektirmeyen ödeme çözümüdür. Üyelik sonrası kendi temin ettiğiniz Hugin ve Ingenico markalı POS cihazınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz.