Logo Logo

Pazaryeri Çözümü ile nakit akışını sizin yerinize yönetiyoruz!

Tek entegrasyonla web sitenizden kolayca ödeme alabilir, alt satıcı komisyon yönetimi, para transferi gibi süreçleri tek panel üzerinden yönetebilirsiniz.

Pazaryeri Çözümü için Hemen Başvur!
Tek entegrasyonla yerli ve yabancı tüm kart ailelerinden ödeme alınır
Güvenli Ödeme Altyapısı İle sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşanır
Kart Saklama İle her defasında kart bilgileri girmeye gerek kalmaz

PayTR Pazaryeri Çözümü

Pazaryeri modeliyle çalışan e-ticaret sitenizden kolayca ödeme alabilir, nakit akışınızı anlık olarak yönetebilirsiniz.

Nakit Akışınızı Anlık Olarak Takip Edin

Tek entegrasyonla pazaryeriniz ve alt mağazalarınız sistemimize otomatik kaydedilir. Smart Catch ile alt mağaza ödeme kontrolü yine otomatik olarak sağlanır. Bu sayede satıcılarınızla aranızdaki nakit akışını anlık olarak takip edilebilirsiniz.

Pazaryeri Çözümünde Güvenlik

Müşterileriniz ödemelerini gerçekleştirirken sahtecilik önleme sistemimiz ödemenin güvenliğini kontrol eder ve onaylar. Güvenli ödeme PayTR koruma hesabına gelir ve ürün müşterinize teslim edilir. Teslim sonrası ücreti alt mağazanıza göndererek süreci tamamlarız.

Tüm Süreçlerin Yönetimi Sizde!

Müşteriden satıcıya olan para akışını güvenli bir şekilde, kendi belirlediğiniz kurallar ile yönetebilirsiniz. Farklı satıcılardan oluşan çoklu sepetlerinizi kolayca yönetebilir, bütün veya parçalı iadelerinizi yapabilirsiniz.

Pazaryeri logo
Pazaryeri Entegrasyonu
Pazaryeri entegrasyonu kullanımı

Başvuru Süreci .

Tek entegrasyonla pazaryeri modeliyle çalışan e-ticaret sitenizden kolayca ödeme alabilir, nakit akışınızı anlık olarak yönetebilirsiniz.

1 Ön Başvuru Formunu Doldurun

Başvuru formunda belirtilen alanların doldurarak “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklamanızla birlikte ön başvurunuz alınır.

2 Evrakları Yükleyin

E-posta üzerinden ilettiğimiz linke tıklayarak evraklarınızı online olarak hızlı bir şeklide yükleyerek üyelik işleminizi tamamlayın.

3 Kurulum Yapın

Üyeliğinizi aktifleştirmenin ardından entegrasyon sürecini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayın.

Pazaryeri Çözümü Avantajları .

PayTR Pazaryeri Çözümü ile ödeme almaya başladığınızda birçok farklı avantaja da sahip olursunuz.

UniSupport

PayTR müşterisi olan her firma, PayTR Mağaza Paneli üzerinden 7/24 teknik ve operasyonel destek alabilir.

Returner

İade sürecinde, banka veya hesap kaynaklı yaşanan sorunlardan dolayı geri dönen ödemeler otomatikman yakalanır ve iade almak isteyen müşteriye bilgilendirme yapılır.

Smart Switch

Anlık olarak banka POS’ları takip edilir ve yaşanan kesinti anında sistem tarafından otomatik olarak farklı banka POS’larına yönlendirme yaparak ödeme akışı sağlanır.

Smart Secure

PayTR’ın akıllı altyapısı müşteri alışkanlıklarını takip eder, işlemin Non-3D olmasına karar vermesi durumunda, 3D Secure aşamasına yönlendirme yapmadan işlemi sonlandırır ve olası kayıpların önüne geçer.

Smart Catch

Ödeme transferi bankadan herhangi bir nedenle geri döndüğünde, Smart Catch bu ödemeyi otomatik olarak yakalar ve raporlar.

Alternatif Ödeme Çözümleri

Kredi kartıyla tek çekim ve taksitli ödeme almanın yanı sıra, banka kartları, ön ödemeli kartlar ve PayTR’ın alternatif ödeme kanallarıyla ödemelerinizi alabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası Kullanıcı dostu ödeme sayfasıyla dönüşüm oranlarınızı arttırın!
• Mobil uyumlu
• Özelleştrilebilir ödeme sayfası

Fraudar

%99.8 işlem başarı oranına sahip olan sahtecilik önleme altyapımız, tüm işlemleri anlık olarak izler ve olası bir sahtecilik durumunda işlemi iptal ederek sizi dolandırıcılık risklerine karşı daima korur.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

merve optik ikon

PayTR'ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

"Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR'ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo

Sıkça Sorulan Sorular.

Pazaryeri sisteminde sektöre ve aylık ciroya göre belirlenen uygun komisyon oranları uygulanır. Ücret detaylarını öğrenmek için başvurunuzu iletebilir veya destek hattımız (+90 232 335 05 55) üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hayır, PayTR Pazaryeri Çözümünde tek bir komisyon ücreti bulunmaktadır. Satıcılarınızdan ayrıca bir komisyon ücreti kesilmemektedir. Ayrıca PayTR ödeme çözümlerinde giriş, entegrasyon ücreti, aylık, yıllık ücret, işlem başına ücret vb. gizli ek ücretlendirmeler bulunmamaktadır.

Evet. Satıcılarınızın komisyon yönetimi tamamen sizdedir. Her satıcınız için farklı komisyon oranı belirleyebilirsiniz.

Hayır. PayTR çözümlerinde iade işlemleri için herhangi bir komisyon bedeli kesilmemektedir.

PayTR Pazaryeri Çözümden yararlanmak için, web sitemizden online başvuru formunu doldurmanız yeterli. İlgili ekiplerimiz başvurunuzu en hızlı şekilde değerlendirmeye alarak teklifinizi iletirler.

PayTR Pazaryeri Çözümünden, pazaryeri modeliyle çalışan e-ticaret sitesi olan işletmeler yararlanabilir.

Hayır. Satıcılarınızın PayTR’a ayrıca başvuruda bulunmaları gerekmemektedir. Sadece kendi pazaryeriniz için başvuru yapmanız yeterlidir.

Tek entegrasyonla tüm banka ve kredi kartlarından tek çekim, PayTR anlaşmalı olduğu Türkye’nin en büyük kredi kart markalarından taksitli ödeme alabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşterilerinize havale, ön ödemeli kartlar ve PayTR'ın alternatif ödeme kanallarıyla da ödeme yapma seçeneği sunabileceğiniz gibi, PayTR Kart Saklama Çözümü ile de tek tıkla saniyeler içerisinde ödeme alma imkanı sağlayabilirsiniz.

Güvenli ödeme altyapısı
T.C. Merkez Bankası lisanslı bir ödeme kuruluşu olarak, yüksek güvenlikli ödeme altyapımızla sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. PayTR’la tüm ödemeleriniz 7/24 güvende.
- PCI-DSS sertifikası
- SSL sertifikalı ödeme sayfaları
- 3D Secure
- Riskli ödemeler için 3DS Doğrulama
- Tier III Veri Merkezi
- Felaket Önleme Merkezi (Aktif/Pasif)
- Yedekli donanım, erişim ve sistem altyapısı

Üyeliğinizi aktifleştirmenin ardından entegrasyon sürecini göndereceğimiz dökümanlar yardımıyla hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.