Pazaryeri Çözümü

Pazaryeri sahiplerine özel olarak hazırlandı

Pazaryeri Çözümü Nedir?

PayTR, 6493 sayılı Ödeme ve menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun gereğince TCMB lisanslı ödeme kuruluşu olmayı tercih etmeyen pazaryerleri için "Pazaryeri Çözümü" oluşturmuş ve API sistemiyle çalışan ödeme ve transfer teknik entegrasyonu hazırlamıştır.


Pazaryeri Çözümü Nasıl Çalışır?

Alıcı satın alacağı ürün/hizmet için pazaryerindeki ödeme sayfasında ödemesini başlatır ve ödeme PayTR tarafından işlenir. PayTR ürün/hizmet bedeli olan ödemeyi satıcı hesabına ve komisyon bedelini Pazaryeri hesabına aktarır. Pazaryerine ve satıcıya yapılacak para transferleri PayTR tarafından pazaryerinin isteğiyle ve tercihleri doğrultusunda gerçekleşir.


Paytr Pazaryeri Çözümü


PayTR Pazaryeri Çözümü Avantajları

Esnek bir yapıya sahip PayTR Pazaryeri Çözümü ile pazaryeri platformu sahipleri, aynı sepette birden fazla satıcının ürünü olduğu durumlar, parçalı iade yapılması, sipariş tutarının sonradan değişmesi, farklı satıcıya farklı komisyon uygulanması vb. gibi her ihtiyaçlarını özgürce karşılayabilirler.Pazaryeri Çözümü Kullanan Platformlardan Birkaçı

Alınıyor
Kitantik
Senyönet
Shopier
+20 Platform Daha

PAYTR'a ÖN BAŞVURU YAPIN

KVK Aydınlatma Metni için tıklayın