Logo Logo

PayTR NeoPOS ile akıllı telefonunuz POS cihazına dönüşüyor !

Basit usule tabi vergi mükellefiyseniz NFC özellikli Android İşletim Sistemi’ne sahip akıllı telefon veya tabletinizle, POS cihazınızdan ödeme alır gibi anında temassız ödeme alabilirsiniz.

NeoPOS için Hemen Başvur!
Cihaz ücreti, bakım maliyeti ve kağıt masrafından tasarruf edilir
Yerli ve yabancı tüm temassız özellikli kartlardan ödeme alınır
Birden çok android cihaz aynı anda POS cihazına dönüşür

PayTR NeoPOS

PayTR NeoPOS ile akıllı telefonunuzu anında POS cihazına dönüştürerek ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Android Cihazınızı POS Cihazına Dönüştürün

Uygulama içerisinde yer alan ‘Mobil Ödeme Al’ özelliğine tıklayarak cihazınızı anında POS cihazı gibi kullanmaya başlayarak ödemelerinizi temassız ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Cihazlarınız Aynı Anda POS Cihazı

Birden fazla Android Cihazı anında POS cihazına dönüştürerek müşterilerinize sıra bekletmeden kısa süre içerisinde ödemelerinizi alabilirsiniz.

Yerden ve Maliyetten Tasarruf Edin

NeoPOS ile POS cihazına çevirdiğiniz tablet veya telefonlarınız klasik POS cihazı gibi yer kaplamaz ve aynı zamanda geleneksel POS cihaz bakım maliyeti gerektirmez.

Neopos Kullanımı Giriş
Paytr NFC Ödeme ekranı
Neoplus Ödeme İşlemi Başarılı

Başvuru Süreci .

NeoPOS ile cep telefonunuzu anında POS cihazına dönüştürerek ödeme almaya başlayabilirsiniz.

1 Ön Başvuru Formunu Doldurun

Başvuru formunda belirtilen alanların doldurarak “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklamanızla birlikte ön başvurunuz alınır.

2 Evrakları Yükleyin

E-posta üzerinden ilettiğimiz link üzerinden evraklarınızı online olarak hızlı bir şeklide yükleyerek üyelik işleminizi tamamlayın.

3 Uygulamayı İndirin

Google Play Store’dan PayTR Mağaza ve NeoPOS Eklentisini uygulamasını indirin. Uygulama içerisinde yer alan ‘Ödeme Al’ özelliği ile ödemelerinizi almaya başlayın.

PayTR NeoPOS Avantajları .

PayTR NeoPOS ile ödeme almaya başladığınızda birçok farklı avantaja da sahip olursunuz.

Smart Catch

Ödeme transferi bankadan herhangi bir nedenle geri döndüğünde, Smart Catch bu ödemeyi otomatik olarak yakalar ve raporlar.

UniSupport

PayTR müşterisi olan her firma, PayTR Mağaza Paneli üzerinden 7/24 teknik ve operasyonel destek alabilir.

Fraudar

%99.8 işlem başarı oranına sahip olan sahtecilik önleme altyapımız, tüm işlemleri anlık olarak izler ve olası bir sahtecilik durumunda işlemi iptal ederek sizi dolandırıcılık risklerine karşı daima korur.

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası

Kullanıcı dostu ödeme sayfasıyla dönüşüm oranlarınızı arttırın!
• Mobil uyumlu
• Özelleştrilebilir ödeme sayfası

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

merve optik ikon

PayTR'ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

"Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR'ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo

Sıkça Sorulan Sorular.

PayTR’la iş modeliniz ve aylık cironuz değerlendirilerek size özel en uygun komisyon oranları belirlenir.

www.paytr.com adresinde “Başvuru Yap” bölümünde online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız başvurunuzu en hızlı şekilde değerlendirmeye alacaklar. Üyelik sonrası entegrasyon gerektirmeyen ödeme çözümü NeoPOS ile Google Play Store’dan PayTR Mağaza ve NeoPOS Eklentisini uygulamasını NFC özellikli Android tabanlı akıllı telefon veya tabletinize indirerek uygulama içerisinde yer alan ‘Ödeme Al’ özelliğine tıklayın, cihazınızı anında pos cihazı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her ölçekten ve sektörden işletme PayTR NeoPOS çözümünü kullanabilir. Temassız ödeme alma özelliğine sahip NeoPOS, Mobil Temassız Ödeme (NFC) özellikli Android mobil cihaza sahip, POS ihtiyacı olan ve yazarkasa mükellefi olmayan her işletme tarafından kullanılabilir. Ayrıca POS cihazını çoğaltabilme özelliği ile her çalışanın Android Cihazını POS cihazına çevirebilir, ödemeler vakit kaybetmeden alınabilir.

Tek uygulamayla yerli ve yabancı tüm banka ve kredi kartlarından tek çekim ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. POS cihazını çoğaltabilme özelliği ile her çalışanın Android Cihazını POS cihazına çevirerek ödemelerinizi vakit kaybetmeden alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Altyapısı T.C. Merkez Bankası lisanslı bir ödeme kuruluşu olarak, yüksek güvenlikli ödeme altyapımızla sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. PayTR’la tüm ödemeleriniz 7/24 güvende. - PCI-DSS sertifikası
- SSL sertifikalı ödeme sayfaları
- 3D Secure
- Riskli ödemeler için 3DS Doğrulama
- Tier III Veri Merkezi
- Felaket Önleme Merkezi (Aktif/Pasif)
- Yedekli donanım, erişim ve sistem altyapısı

NeoPOS entegrasyon gerektirmeyen ödeme çözümüdür. Üyelik sonrası Google Play Store’dan PayTR Mağaza uygulamasını ve uygulama içerisinde yer alan NeoPOS eklentisini NFC özellikli Android tabanlı akıllı telefon veya tabletinize indirin. Uygulama içerisinde yer alan ‘Ödeme Al’ butonuna tıklayarak cihazınızı anında POS cihazı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.