Logo Logo

PayTR Mobil POS ile tahsilatlarınız cebinizde!

Android ve iOS cihazınızla fiziki kart olmadan da kart bilgileri ile sahada tahsilatlarınızı kolayca yapın.

Mobil POS için Hemen Başvur!
Fiziki kart olmadan da kart bilgileriyle tahsilat yapılabilir
Tüm kartlardan ödeme alabilir, kredi kartlarına taksit yapılabilir
İOS ve Android tabanlı telefon veya tabletlerde kullanılabilir

PayTR Mobil POS

PayTR Mobil POS ile akıllı telefonunuzu aynı zamanda POS cihazı olarak kullanabilir, tüm ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Ek Ücret Ödemeden Tahsilatınızı Yapın

PayTR mobil uygulama içerisinde yer alan ‘’mPOS’’ özelliği sayesinde POS cihazına çevirdiğiniz akıllı cihazınız üzerinden, herhangi bir fiziksel cihaza ve ek maliyete gerek olmadan anında ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ödemelerde Akıllı Cihanızı Kullanın

Alışverişini tamamlayan müşteriniz, girdiğiniz tutarı ödemek için POS cihazına dönüştürdüğünüz akıllı cihazınızın ekranına temassız kartını okutarak kart bilgilerini doldurur ve ödeme işlemini anında tamamlar.

İster TL İster Döviz Cinsinden Ödeme Alın

Mobil POS ile ödemelerinizi kur dönüşüm kaybı yaşamadan döviz cinsinden alabilir, müşterilerinize farklı para birimleri ile ödeme almanın özgürlüğünü yaşatabilirsiniz.

Mobil Ödeme Giriş Ekranı
Mobil Ödeme Yeni Ödeme Al
Mobil Ödeme kullanımı

Başvuru Süreci .

Mobil POS ile saniyeler içerisinde ödeme almaya başlayabilirsiniz.

1 Ön Başvuru Formununu Doldurun

Başvuru formunda belirtilen alanların doldurarak “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklamanızla birlikte ön başvurunuz alınır.

2 Evrakları Yükleyin

E-posta üzerinden ilettiğimiz link üzerinden evraklarınızı online olarak hızlı bir şeklide yükleyerek üyelik işleminizi tamamlayın.

3 Uygulamayı İndirin

PayTR Mağaza uygulamasını iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon veya tabletinize indirerek entegrasyon ve teknik düzenlemeler gerektirmeksizin, hızlıca ödeme almaya başlayın.

PayTR Mobil POS Avantajları .

PayTR Mobil POS ile ödeme almaya başladığınızda birçok farklı avantaja da sahip olursunuz.

Güvenli Ödeme Altyapısı

Güvenli ödeme altyapımızla, sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

UniSupport

PayTR müşterisi olan her firma, PayTR Mağaza Paneli üzerinden 7/24 teknik ve operasyonel destek alabilir.

Returner

İade sürecinde, banka veya hesap kaynaklı yaşanan sorunlardan dolayı geri dönen ödemeler otomatikman yakalanır ve iade almak isteyen müşteriye bilgilendirme yapılır.

Smart Switch

Anlık olarak banka POS’ları takip edilir ve yaşanan kesinti anında sistem tarafından otomatik olarak farklı banka POS’larına yönlendirme yaparak ödeme akışı sağlanır.

Smart Secure

PayTR’ın akıllı altyapısı müşteri alışkanlıklarını takip eder, işlemin Non-3D olmasına karar vermesi durumunda, 3D Secure aşamasına yönlendirme yapmadan işlemi sonlandırır ve olası kayıpların önüne geçer.

Smart Catch

Ödeme transferi bankadan herhangi bir nedenle geri döndüğünde, Smart Catch bu ödemeyi otomatik olarak yakalar ve raporlar.

Alternatif Ödeme Çözümleri

Kredi kartıyla tek çekim ve taksitli ödeme almanın yanı sıra, banka kartları, ön ödemeli kartlar ve PayTR’ın alternatif ödeme kanallarıyla ödemelerinizi alabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası Kullanıcı dostu ödeme sayfasıyla dönüşüm oranlarınızı arttırın!
• Mobil uyumlu
• Özelleştrilebilir ödeme sayfası

Fraudar

%99.8 işlem başarı oranına sahip olan sahtecilik önleme altyapımız, tüm işlemleri anlık olarak izler ve olası bir sahtecilik durumunda işlemi iptal ederek sizi dolandırıcılık risklerine karşı daima korur.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

merve optik ikon

PayTR'ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

"Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR'ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo

Sıkça Sorulan Sorular.

PayTR’la iş modeliniz ve aylık cironuz değerlendirilerek size özel en uygun komisyon oranları belirlenir.
PayTR NeoPOS'da
"Giriş ücreti YOK"
"Entegrasyon ücreti YOK"
"Aylık veya yıllık ücret YOK"

www.paytr.com adresinde “Başvuru Yap” bölümünde online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Üyelik sonrası entegrasyon gerektirmeyen Mobil POS ile App Store ve Google Play Store’dan erişebileceğiniz PayTR Mağaza uygulamasını iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletinize indirin. Uygulama içerisinde yer alan ‘’Ödeme Al’’ özelliğiyle tek dokunuşla cihazınızı anında POS cihazına çevirebilir, herhangi bir fiziksel cihaza ve maliyete gerek olmadan ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Her ölçekten ve sektörden işletme PayTR Mobil POS çözümünü kullanabilir. Saha operasyonları için ideal bir çözüm olan Mobil POS; perakende mağazaları, market, eczane, çiçekçi, kuru temizlemeci vb. mikro işletmeler için cihaz maliyeti gerektirmeyen ve yüksek teknolojiyle ödeme kabul edebilecekleri çözüm sunar.

Tek entegrasyonla tüm banka ve kredi kartlarından tek çekim, PayTR anlaşmalı olduğu Türkiye’nin en büyük kart markalarının kredi kartlarından taksitli ödeme alabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşterilerinize ön ödemeli kartlar ve PayTR'ın Alternatif Ödeme Kanallarıyla (AmEx, Visa, BKM Express, Troy, Union Pay, Tosla) ödeme yapma seçeneği sunabilirsiniz. Ayrıca yabancı kartlardan tek çekim ile ödemelerinizi kolayca alabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Altyapısı T.C. Merkez Bankası lisanslı bir ödeme kuruluşu olarak, yüksek güvenlikli ödeme altyapımızla sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. PayTR’la tüm ödemeleriniz 7/24 güvende.
- PCI-DSS sertifikası
- SSL sertifikalı ödeme sayfaları
- 3D Secure
- Riskli ödemeler için 3DS Doğrulama
- Tier III Veri Merkezi
- Felaket Önleme Merkezi (Aktif/Pasif)
- Yedekli donanım, erişim ve sistem altyapısı

Mobil POS entegrasyon gerektirmeyen ödeme çözümüdür. Üyelik sonrası Google Play Store’dan PayTR Mağaza uygulamasını ve uygulama içerisinde yer alan NeoPOS eklentisini NFC özellikli Android tabanlı akıllı telefon veya tabletinize indirin. Uygulama içerisinde yer alan ‘Ödeme Al’ butonuna tıklayarak cihazınızı anında POS cihazı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.