Logo Logo

Ön Provizyon sayesinde ürün ve hizmetiniz güvence altında!

Satış yaptığınız ürün veya hizmetin özelliği gereği müşterinizin kredi ve banka kart limitini belirli bir süre blokede tutarak ödemenizi güvende tutun.

Ön Provizyon için Hemen Başvur!
Nakit akışını İyileştirme ve finansal güvenliği arttırma avantajı sağlar
Farklı Para Birimleri İle Ödeme Alımlarında Kur Dönüşüm Kaybı Yaşanmaz
Güvenli Ödeme Altyapısı İle sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşanır

PAYTR Ön Provizyon

Araç kiralama, seyahat, turizm veya market benzeri sektörlerde; sonradan oluşabilecek fiyat farkını tahsil etmek ya da depozito ödemeleri için kullanabileceğiniz Ön Provizyon hizmetimiz, maddi kayıp yaşanmaması için ödemelerinizi garantiye alır.

Teminatınızı Saklayalım

Araç kiralama, turizm veya taşıt sigorta gibi bazı sektörlerde kullanılan Ön Provizyon bir teminat gibi kullanılır ve alınan hizmet veya ürün için belirlenen tutar, kart limitinde bloke edilir.

Ödemeleriniz Güvende

Yeterli nakit paraya ya da kart limitine sahip olmayan kişiler, güvenlik açığından yararlanarak sizleri mağdur edebilir. Bu tarz sorunlar yaşanmaması için önemli bir rol üstlenen Ön Provizyon sistemi sizleri güvende tutar.

Kayıp Çalıntı Kart Sorunu Yaşamayın

Müşteriniz alışveriş yaptığında öncelikle sizin yerinize müşteri kartının geçerli olup olmadığını inceleriz. Bu sayede, kayıp ve çalıntı gibi durumların da önüne geçmiş olunur.

Ön Provizyon Ekranı
Ön Provizyon kullanım
Ön Provizyon İşlemi Tamamlanmıştır

Başvuru Süreci .

Üç adımlık başvuru sürecini tamamlayarak Ön Provizyon hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

1 Ön Başvuru Formunu Doldurun

Başvuru formunda belirtilen alanların doldurarak “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklamanızla birlikte ön başvurunuz alınır.

2 Evrakları Yükleyin

E-posta üzerinden ilettiğimiz linke tıklayın ve evraklarınızı online olarak hızlı bir şeklide yükleyerek üyelik işleminizi tamamlayın.

3 Kurulum Yapın

Sizlere ilettiğimiz dokümanlar yardımı ile entegrasyon sürecini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayın. Ön Provizyon'unuz kullanıma hazır.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

merve optik ikon

PayTR'ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

"Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR'ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo

Ön Provizyon Avantajları .

PayTR Ön Provizyon ile birçok farklı avantaja da sahip olursunuz.

UniSupport

PayTR müşterisi olan her firma, PayTR Mağaza Paneli üzerinden 7/24 teknik ve operasyonel destek alabilir.

Returner

İade sürecinde, banka veya hesap kaynaklı yaşanan sorunlardan dolayı geri dönen ödemeler otomatikman yakalanır ve iade almak isteyen müşteriye bilgilendirme yapılır.

Smart Switch

Anlık olarak banka POS’ları takip edilir ve yaşanan kesinti anında sistem tarafından otomatik olarak farklı banka POS’larına yönlendirme yaparak ödeme akışı sağlanır.

Smart Catch

Ödeme transferi bankadan herhangi bir nedenle geri döndüğünde, Smart Catch bu ödemeyi otomatik olarak yakalar ve raporlar.

Sıkça Sorulan Sorular.

Ön Provizyon çözümünde sektöre ve aylık ciroya bağlı olarak belirlenen uygun komisyon oranları uygulanır.

“Başvuru Yap” bölümündeki online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Sanal POS altyapısı hızlı bir şekilde kurularak Ön Provizyon çözümünü anında kullanıma başlayabilirsiniz.

Tüm kartlar ile tek çekim ve destekleyen tüm markalardan taksitli Ön Provizyon işlemi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı bankalar tarafından 7 ile 25 gün arasında kapatma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Anlaşmalı birçok bankada gün sonu alımı sonrası provizyon kaldırılmaktadır.

Anlaşmalı birçok bankamızda kapama oranı yukarı yönlü %15 iken aşağı yönlü kapama oranı limiti bulunmamaktadır.

PayTR; ödeme, kart güvenliği ve sahtecilik önleme alanında geliştirdiği inovatif çözümler ile Ön Provizyon hizmetinin güvenilirliğini en üst seviyeye taşır. PayTR Ön Provizyon aynı zamanda bir çok bankada 3D / NON-3D (NonSecure) altyapısını da desteklemektedir.

Ön Provizyon ürünü PayTR Sanal POS altyapısını kullanmaktadır. Ürünü kullanabilmek için ilgili dokümanları kullanarak gerekli entegrasyonu sağlamalısınız.