Sanal Pos Komisyon Oranları

Sanal Pos Komisyon Oranları

Sanal pos, fiziksel işletmelerde yüz yüze yapılan satış işlemleri için kullanılan pos cihazlarının internet üzerinden kullanılan versiyonlarına verilen addır. İnternet üzerinden gerçekleştirilen ürün veya hizmet alışverişlerinde söz konusu ürün ya da hizmetin bedeli olan ücret sanal pos aracılığıyla tahsil edilebilmektedir. Günümüzde e-ticaret yapan çok sayıda işletmenin bankalarla anlaşma yapıp sanal pos sistemine dahil olması kaçınılmaz bir hale gelmiştir.

Sanal pos ücretleri ve komisyon oranları, bilhassa yeni bir iş yerinin kurulum aşamasında ve devam ettirilen faaliyetler esnasında önemli ve işletme sahiplerinin gözünü korkutabilen bir ödeme kalemini teşkil eder.

Siz de işletmeniz için en akılcı ve uygun sanal pos çözümüne sahip olmak adına sanal pos komisyon oranları ile diğer ücretleri inceleyerek en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Sanal Pos Ücretleri ve Komisyon Oranları

Sanal pos ücretleri ve komisyon oranlarıyla ilgili en başından detaylı bilgi edinmelisiniz. Söz konusu kesinti ve ödemelerin sonradan işletmeniz için ağır bir yük haline dönüşmesinin önüne geçebilirsiniz. Sanal pos fiyatları, yıllık abonelik bedelleri ve komisyon oranları, hizmeti sağlayan bankaya ya da aracı kuruma göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sanal Pos Komisyon Oranları Sabit Mi?

Fiziksel işletmelerde kullanılan pos cihazları için bankaların belirlediği komisyon oranları ile internet üzerinden hizmete sunulan sanal pos oranları farklılık göstermektedir. Günümüzde sanal pos kullanımı için yüzde 1’den başlayarak yüzde 11’e kadar artabilen komisyon oranlarından söz etmek mümkündür.

Komisyon oranları farklı dönemlerde de değişiklik gösterebilmektedir. Bankalar sundukları hizmete karşılık olarak içinde bulundukları döneme ve  işletmenin ciro ve satış hacmi doğrultusunda bir hizmet bedeli ve komisyon oranı belirler ve bu bedelleri düzenli olarak tahsil ederler.

Sanal Pos Ücretleri ve Komisyon Oranları Nasıl Belirlenir? 

Her bankanın kendi koşullarına göre belirleyip sunduğu komisyon oranları ve ödeme periyotları bulunur. Bankalar, her müşteriye özel olarak belli aralıklarda sanal pos komisyon oranları ortaya koyarlar. Bu noktada müşteri ile banka arasındaki ilişki belirleyici rol oynar. Banka tarafından sunulan bu oranlar ile diğer şartları kabul ettiğiniz taktirde sanal pos hizmetinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Alanında 10 yılı aşkın bir tecrübe ve sağlam referanslarıyla öne çıkan PayTR, KOBİ’ler ile büyük e-ticaret siteleri için alternatif ödeme sistemlerini mümkün kılan köklü bir kuruluştur. PayTR gelişmiş ve her anlamda profesyonel sanal pos hizmetinin birinci adresidir. PayTR, sunduğu profesyonel sanal pos hizmeti ile hem işletmelere ait internet mağazalarının hem de bu mağazalardan alışveriş yapan müşterilerin ödeme güvenliğini garanti altına almaktadır. Sanal pos komisyon oranları söz konusu olduğunda da iş modelinize en uygun avantajlı tekliflerle karşınıza çıkar.

Pek çok bankayla anlaşması bulunan PayTR, güçlü altyapısı, deneyimli personeli, inovatif bakış açısı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla işletmeniz için güvenilir bir çözüm ortağı olmaya adaydır. Oldukça düşük komisyon oranları ve web mağazalarında olası sahteciliklere karşı bünyesinde özel olarak geliştirdiği yazılım ve kontrol mekanizmaları bulunmaktadır. Kurumunuz için en güvenilir ve avantajlı sanal pos hizmet sağlayıcısı olma özelliği taşır.

2 Saatte PayTR’lı Olun!

PayTR Sanal Pos Hızlı Başvuru : bit.ly/2SaatteSanalPos

2 Saatte Ücretsiz Sanal POS HEMEN BAŞVUR