Logo Logo

İş Ortakları

PayTR ile Partnerlik Avantajları Neler?

E-ticaret siteleriniz için iş ortağımız olan altyapı sağlayıcılarını tercih ederek, işinizi geliştirmede yardımcı olalım. Müşterileri için daha inovatif  çözümler sunmak isteyen üye iş yerlerimizle gerçekleştirdiğimiz ortaklıklarla katma değer sağlıyoruz.

İş ortaklarımızla beraber geliştirdiğimiz  sürdürülebilir çözümlerle, tüm sektörlerden müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerine göre optimize ettiğimiz bir çözüm sunuyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenilir Marka Avantajları
Kullanıcı dostu Mağaza Paneli
Sahtecilik Önleme Sistemi
Partnerlik İçin İletişime Geç

İş Ortakları .

Ticimax İkon

Güçlü altyapısı ve 16 yılı aşkın tecrübesi ve 180+ uzman personeli ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir.

Bilgikurumsal logo

BilgiKurumsal, 2008 yılında kurulan BO Interactive’in marka haklarının Borusan Holding’e satışının gerçekleşmesinin ardından İstanbul’da kurulmuştur. Kobilerin dijitalleşmelerini sağlayan e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.

Faprika Logo

Güçlü SEO uyumu, geliştirilebilir altyapı, trafik sorunu olmayan e-ticaret paketleri, düşük banka komisyonları ile markanızı dijital dünyaya taşımanıza yardımcı olur

Akınsoft logo

Yeni nesil E-Ticaret çözümü ile, E-Ticaret sitenizi kolayca oluşturma ve satışa sunma imkanı sağlamaktadır.

Platinmarket logo

E-ticaret sektörüne giriş yaparak kobilere e-ticaret altyapısı sağlamaktadır.

Softtr İkon

Bir firmanın e-Ticaret operasyonlarını kendi web sayfası, pazar yeri mağazaları, fiziki mağazaları olmak üzere bir bütün olarak tek panelden yönetmeyi amaçlayan yazılımlar geliştirmektedir.

T-Soft Görsel

Tekrom Teknoloji 2003 yılında kurulmuştur. 15 yılı aşkındır süredir e-ticaret yazılımı sunmaktadır. Türkiye e-ticaret pazarının lider şirketleri arasında yer almaktadır.

İdeasoft Görsel

Sektör tecrübesini; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir.

Quka soft logo

2012 yılından bu yana müşterilerine benzersiz e-ticaret çözümleri sunup kurum ve marka kimliklerinin dijital ortamda en iyi şekilde lanse edilmesini sağlamaktadır.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense’nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

“Biz, Vivense olarak PayTR’ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR’ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz.”

merve optik ikon

PayTR’ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

“Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR’ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz. Yazıda herhangi bir dilbilgisi veya yazım hatası bulunmamaktadır. “

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo