Sanal POS nedir? Sanal POS nasıl alınır?

blank

E-ticaret sitenizden ödeme almanın en yaygın yolu Sanal POS kullanmaktır. Tıpkı mağazalarda ödeme yaptığımız POS cihazları gibi işlev gören Sanal POS yazılımları, sisteminize kolayca entegre edilerek ödeme ürünlerinizi satışa dönüştürmeyi sağlar.

Ürünlerle bezeli bir web sitesini basit bir çevrimiçi katalogdan, gerçek bir satış noktasına çeviren faktör sanal POS’tur. Bildiğimiz POS makinelerinin e-ticaret sitelerine uyarlanmış masaüstü ya da web uygulamaları olarak tasarlanan sanal POS sistemleri, birçok farklı ödeme seçeneğini 7/24 kabul edebilmenize olanak tanır.

Sanal POS Nedir?

Fiziksel POS cihazlarının e-Ticaret’teki alternatifi olarak hayatımıza giren sanal POS, internetten yapılan alışverişler gibi fiziksel erişim fırsatı bulunmayan kanallar üzerinden yapılacak ödemeler için kullanılan ödeme altyapısıdır. Online, mobil ve çağrı merkezi gibi fiziksel POS cihazlarından yararlanılamayan hizmet noktalarında sanal POS altyapısı kullanılarak kredi kartı ile ödeme seçeneği müşteriye sunulur. blank

Sanal POS Güvenli Mi?

Sanal POS güvenliği, altyapıyı sağlayan şirket yanında bankalar tarafından da denetim altında tutulur. Bankalar, altyapıya onay vermediği takdirde sanal POS kurulumu gerçekleşmemektedir.

Sanal POS Fiyatları Nedir?

Sanal POS kurulum ücretleri hizmet veren firma ve banka komisyon oranlarına göre değişir. PayTR’da sanal POS aidatı ve gizli ücretlendirmeler bulunmaz. İş modeli ve aylık ciroya göre belirlenen en uygun sanal POS komisyon oranları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PayTR Sanal POS Başvurusu

Güvenli ve kaliteli hizmetini 12 yıldır sürdüren PayTR’dan birkaç aşamalı ön başvuru sonrası sanal POS hizmeti alabilirsiniz. İki adımda PayTR sanal POS başvurusunu tamamlamak için aşağıdaki işlem sıralamasını takip edebilirsiniz:

PayTR’dan verilen sanal POS teklifi almak için ön başvuru formunu doldurmanız gerekir. Ön başvuru formuna https://www.paytr.com/uye-isyeri-olun adresinden ulaşabilirsiniz. Paylaşılan link aracılığı ile ulaşılan formda, aşağıda gösterildiği formu doldurun ve “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklayın.

  • Evrakları Yükleyin

Tarafınıza ulaştırılan cazip PayTR sanal POS teklifini onaylamanız ardından, online olarak evraklarınızı yükleyin ve sanal POS’unuz açılsın. Sanal POS başvurusunda gerekli belgeleri aşağıdaki tablodan şirket türüne göre takip edebilirsiniz.

PayTR Sanal POS Başvuru Evrakları Şirketler İçin PayTR Sanal POS Başvuru Evrakları Şahıs Şirketleri İçin
Ticaret Sicil Gazetesi
Vergi Levhası Vergi levhası
Şirket ortaklarına ait kimlik görüntüsü Kimlik görüntüsü
Banka hesap bilgilerini teyit eden belge Banka hesap bilgilerinin teyidi için belge
İmza Sirküleri İmza beyannamesi

 

2 Saatte Ücretsiz Sanal POS HEMEN BAŞVUR