ÜCRETSİZ

SANAL POS

'UNUZ
2 SAATTE HAZIR*

1) Başvurunuzu yapın, hızlıca teklif alın
2) Evrakları online yükleyin, Sanal POS'unuz açılsın
3) Aldığınız ödemeler ertesi iş günü* hesabınıza yatsın

PAYTR SANAL POS İLE HEMEN SATIŞA BAŞLAYIN

PayTR sayesinde bankalar ile teker teker görüşüp Sanal POS hizmeti almak için zaman, efor ve kaynak harcamanız gerekmez! ‘0’ maliyetli PayTR Sanal POS ile başvurunuz ardından 2 saat içerisinde web siteniz üzerinden ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Güvenli Sanal POS: 2009 yılından beri ödeme hizmetleri alanında faaliyetlerini sunan ve BDDK tarafından lisanslı bir kuruluş olan PayTR, güvenlik konusunda gelişmiş Sanal POS hizmeti ve alanında 12 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman personeli ile hem mağazaların (web sitelerinin) hem de mağaza müşterilerinin ödeme güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR Sanal POS kullanan mağaza sahipleri yalnızca kendi işlerine odaklanırken sahteciliğe karşı hep güvende olurlar.

Ertesi Gün Ödeme Avantajı: Kullanıcı ve ödeme güvenliği ile Sanal POS yönetimi konularındaki deneyimimiz ile üye işyerlerimize Ertesi Gün Ödeme* avantajı sunuyoruz.

PayTR üye işyerleri ödemelerini ertesi iş günü banka hesaplarına alabilir, tahsilat için günlerce beklemek zorunda kalmaz, nakit akışlarında rahat bir nefes alırlar.

(*) 2 Saatte Sanal POS: Tatil günleri hariç 17:30'a kadar yapılan başvurular 2 saat içerisinde sonuçlandırılır.
(*) Ertesi Gün Ödeme: PayTR Risk Politikası gereğince blokeli çalışmayı teklif edebilir.

Ön Başvuru Yapın

KVK Aydınlatma Metni için tıklayın

SANAL POS NEDİR?

Bugün aralarında birçok markanın da bulunduğu 60.000’i aşkın üye işyerine Sanal POS ve ödeme çözümleri sunan bir ödeme kuruluşu olarak, sizlere Sanal POS hizmetimizi sunarken bir çok da ayrıcalık tanıyoruz.


Peki sanal POS nedir ve nasıl kullanılır?

Mağaza alışverişlerinizde kredi kartı veya banka kartınız ile ödeme yaparken kullandığınız POS cihazlarının dijital ortamlara uyarlanmış haline Sanal POS denir.


Mağaza da nasıl ki ödeme işlemi kredi kartınızı cihaza okuttuğunuzda gerçekleşiyorsa, Sanal POS sürecinde de; internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı, teslimat, fatura vb. bilgilerinin web sitesi ödeme ekranına girilmesi, ilgili verilerin Sanal POS vasıtasıyla bankaya iletilmesi ve ödeme işleminin gerçekleşmesi şeklinde sağlanır. Kısacası Sanal POS, online alışveriş esnasında kart bilgilerinin güvenilir şekilde ilgili bankaya iletilmesini sağlayan bir geri bildirim sürecidir.

PAYTR SANAL POS İLE HEMEN SATIŞA BAŞLAYIN

ÜCRETSİZ SANAL POS

MASRAFSIZ SANAL POS

PayTR Sanal POS entegrasyonunda; aidat, entegrasyon, aylık/yıllık vb. gizli ücretler ödemek zorunda kalmazsınız.

HIZLI ENTEGRASYON

HIZLI ENTEGRASYON

Hazır modüller ve örnek kodlamalar sayesinde, entegrasyon süreci hızlı ve kolay işler.

GÜVENLİ ÖDEME

GÜVENLİ ÖDEME

SSL, sahtecilik önleme, kart güvenliği özelliklerimiz ile ödeme güvenliğiniz PayTR tarafından sağlanırken, mağaza ve müşterileriniz sahtecilikten korunur.

ÖZEL TASARIM

ÖZEL TASARIM

Ödeme sayfanızın tasarımını sitenizin tasarımına göre özelleştirebildiğiniz bir yapıda tahsilat yaparsınız.

PLATFORM BAĞIMSIZ

PLATFORM BAĞIMSIZ

PayTR mobil uyumlu ödeme sayfaları sayesinde platformlardan bağımsız ödeme alabilirsiniz. Ödeme sayfaları gelişen mobil teknolojilere uyumludur.

ÖDEME ALTERNATİFLERİ

ÖDEME ALTERNATİFLERİ

Yurt dışı ve yurt içi tüm kredi kartları, banka kartları, Havale/EFT ve daha birçok alternatif ödeme yöntemi. Yurt içi ve yurt dışı kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödemenin yanı sıra, banka kartları, ön ödemeli kartlar, BKM Express ve Masterpass birçok alternatif ödeme yöntemi.

PAYTR SANAL POS NASIL ÇALIŞIR?

PAYTR SANAL POS NASIL ÇALIŞIR

PayTR Sanal POS ile ödeme süreci kolay ve güvenilir bir şekilde işlemektedir. Müşterileriniz web siteniz üzerinden satın almak istedikleri ürün veya hizmeti belirlerler.

PAYTR SANAL POS NASIL ÇALIŞIR

Müşterileriniz sitenizdeki ödeme formunu doldurur veya ilgili ürün sayfasındaki yönlendirme ile ortak ödeme sayfasına yönlenir ve ödeme işlemi PayTR Sanal POS üzerinden gerçekleşmiş olur.

PAYTR SANAL POS NASIL ÇALIŞIR

Ödeme işlemi PayTR özel güvenlikli altyapısı tarafından saniyeler içerisinde kontrol edilir, ödeme onaylanır ve ürün/hizmet müşterinize sunulmuş olur.

PayTR SANAL POS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kolay Başvuru

PayTR Sanal POS başvuru yapmak çok kolay! www.paytr.com adresinde “hemen başvur” bölümünde online başvuru formunu doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız başvurunuzu en hızlı şekilde değerlendirmeye alır


Online Üyelik

Başvurunuzun kabulü ardından, e-posta adresinize gönderilen teklifimizi onaylamanız ve üyelik için gerekli belgeleri aynı e-postadaki link üzerinden sisteme yüklemeniz ardından, PayTR Sanal POS üyeliğiniz aktif edilir. Geriye son bir süreç kalıyor!


Hızlı Entegrasyon

İşletmeniz için gerekli entegrasyon ve teknik düzenlemeler ilgili ekiplerimizin desteği ile yapıldıktan sonra, PayTR Sanal POS ile ödeme almaya başlayabilir, artık PayTR ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.


PAYTR SANAL POS'A HEMEN BAŞVUR

PAYTR SANAL POS İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

ŞİRKETLER İÇİN

MASRAFSIZ SANAL POS
  • Ticaret Sicil Gazetesi
  • Vergi Levhası
  • İmza Sirküleri
  • Banka Hesap Bilgisini Teyit Eden Evrak

ŞAHIS İŞLETMELERİ İÇİN

MASRAFSIZ SANAL POS
  • Vergi Levhası
  • Kimlik Görüntüsü
  • İmza Beyannamesi
  • Banka Hesap Bilgisini Teyit Eden Evrak

SANAL POS ENTEGRASYONU

PayTR sanal pos ve ödeme çözümleri entegrasyonu HTTPS POST metodu vasıtasıyla işlem yapmaktadır. Güvenlikten ödün vermeden kurulan bu sistemin entegrasyon kısmında, sizlere teknik destek sizlere sunuyoruz. Açık kaynak kodlu hazır alt yapılarımız ile, koda müdahale yapmaya gerek kalmadan ödemeleriniz alabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir Sanal POS entegrasyon süreci sonrası müşterileriniz ödemelerini saniyeler içerisinde yapsın ve keyifli bir e-ticaret deneyimi yaşasın!

PAYTR SANAL POS ÜCRETLERİ VE KOMİSYON ORANLARI

PayTR Sanal POS hizmetinde entegrasyon, aylık/yıllık vb. gizli ücretler ile karşılaşmazsınız. Sanal POS komisyon oranı için web sitenizin aylık işlem hacmi/yıllık ciro hedefi ve iş modeli gibi parametreleri değerlendirerek sizin için en uygun komisyon oranlarını sunmaktayız.


Bütün yazılım dilleriyle uyumlu Sanal POS çözümümüzü kolay bir şekilde entegre ederek, gömülü ödeme formları sayesinde müşterilerinizin sitenizden ayrılmasına gerek kalmadan güvenilir şekilde ödeme yapabilmesini sağlayabilirsiniz.


SSL sertifikalı sayfaları ve PCI-DSS uyumluluğu ile %100 güvenilir bir sistem olan PayTR Sanal POS, müşterilerinizin bilgilerini ve sizin bilgilerinizi deneyimli personelleri ve gelişmiş alt yapısı ile koruma altına alır. Kesintisiz ve yedekli alt yapıya sahip olan PayTR, kritik önem taşıyan ödeme işlemlerinizin kesintisiz bir şekilde gerçekleşebilmesini sağlarken maddi veya prestij kayıplarının oluşmasını da önler.

İÇİN TIKLA