Logo Logo

Ücretsiz Sanal POS’unuz 2 Saatte Hazır !

Başvurunuzu yapın, evraklarınızı online yükleyin, Sanal POS’unuzu hemen kullanmaya başlayın.

Sanal POS için Hemen Başvur!
Tek entegrasyonla yerli ve yabancı tüm kartlardan ödeme alabilirsiniz
Farklı Para Birimleri İle Ödemelerde Kur Dönüşüm Kaybı Yaşanmaz
Güvenli Ödeme Altyapısı İle sürdürülebilir ödeme deneyimi yaşanır

PAYTR Sanal POS

Tek bir entegrasyon ile tüm banka kartlarından ödeme alabilir, bankaların artı taksit ve puan uygulamalarından müşterilerinizi faydalandırabilirsiniz.

Kolay Kullanım

PayTR Sanal POS’u e-ticaret siteniz hazır altyapı ya da özel bir yazılıma sahip olması fark etmeksizin kolayca entegre edebilir, hızlı kurulumu tamamlayarak anında ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Tüm Kanallardan Ödeme Hizmeti

Sanal POS ile kredi kartlarından taksitli veya banka kartlarından tek çekim ödeme almanın yanı sıra ön ödemeli kartlar ve BKM Express, TOSLA gibi alternatif ödeme kanallarından da ödemelerinizi güvenle alabilirsiniz.

Anında Taksitli Alışveriş

Müşterileriniz ürünü sepete koyup, ödeme ekranında kart bilgilerini girerek taksit seçeneğini belirleyip işlemini gerçekleştirir. Ödeme, anında incelenerek onaylanır ve işlem tamamlanır.

Sanal pos başvuru adımları
Sanal Pos Taksit özelliği
Sanal Pos Taksit Ekranı

Başvuru Süreci .

Üç adımlık başvuru sürecini tamamlayarak 2 saatte Sanal POS hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

1 Ön Başvuru Formunu Doldurun

Başvuru formunda belirtilen alanların doldurarak “Başvuruyu Tamamla” butonuna tıklamanızla birlikte ön başvurunuz alınır.

2 Evrakları Yükleyin

E-posta üzerinden ilettiğimiz linke tıklayın ve evraklarınızı online olarak hızlı bir şeklide yükleyerek üyelik işleminizi tamamlayın.

3 Kurulum Yapın

Sizlere ilettiğimiz dokümanlar yardımı ile entegrasyon sürecini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayın. Sanal POS’unuz kullanıma hazır.

Sanal POS: Hızlı Kurulum ve Güçlü Altyapı

E-ticaret sitenizin altyapısı ne olursa olsun, PayTR Sanal POS’a başvurduktan birkaç saat sonra sisteminize kolayca entegre edip ödeme almaya başlayabilirsinizPayTR, TC Merkez Bankası lisansına sahip güvenli bir ödeme kuruluşudur. Ödeme işlemlerini işletmeniz ve müşterileriniz için güvence altına alır. Siz de hemen başvurun,  PayTR Sanal POS ile kesintisiz ödeme deneyimi yaşayan binlerce işletmeden biri olun.

Sanal POS Ödeme Çözümleri

E-ticaret siteniz için tek entegrasyonla tüm bankalardan ödeme almak artık çok kolay. PayTR Sanal POS ile tüm banka kartlarından tek çekim veya taksitli ödeme alabilirsiniz. Yurt dışı satışlarınızda da yanınızda olan PayTR ile döviz cinsinden aldığınız ödemelerde kur kaybı yaşamazsınız. Siz de bulunduğunuz yerden online sanal POS başvurunuzu yapın, iki saat gibi kısa sürede ödeme almaya başlayın.

Tek Entegrasyon, Tek Panelden Takip

Online işletmenizi yeni kuruyor ya da büyüyen işletmenizin ihtiyaçlarına uygun ödeme çözümleri arıyorsanız doğru yerdesiniz! PayTR, uzun entegrasyon ve onay süreçlerini ortadan kaldırarak ihtiyacınız olan Sanal POS’u iki saat içinde işletmeniz için hazır hale getiriyor. PayTR Sanal POS ile işletmenizin tüm ödeme işlemlerini tek panelden kolayca yönetebilirsiniz. 7/24 müşteri desteğimiz ile ödeme süreçleriniz PayTR ile hep güvende!

7/24 Kesintisiz ve Güvenli Tahsilat

PayTR, Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) sertifikasına sahip olup, ödeme veri ihlallerini ve kartlı ödemelerde sahtekarlığı önler. Aynı zamanda PayTR, müşterilerine kesintisiz ve güvenli bir ödeme deneyimi sunar. Sahtecilik ve dolandırıcılık risklerine karşı yapay zeka ile desteklenen Fraudar adlı sahtecilik tespit ve önleme ürünü ile de sahtecilik girişimlerine karşı 7/24 hizmet verir. Başarılı ödeme oranlarıyla öne çıkan PayTR Sanal POS, e-ticarette işinizi büyütürken her zaman yanınızda!

Sanal POS Avantajları .

PayTR Sanal POS ile ödeme almaya başladığınızda birçok farklı avantaja da sahip olursunuz.

Kart Saklama

Artık müşterilerinizin ödeme sayfasında her seferinde kart bilgilerini girmelerine gerek yok!

UniSupport

PayTR müşterisi olan her firma, PayTR Mağaza Paneli üzerinden 7/24 teknik ve operasyonel destek alabilir.

Returner

İade sürecinde, banka veya hesap kaynaklı yaşanan sorunlardan dolayı geri dönen ödemeler otomatikman yakalanır ve iade almak isteyen müşteriye bilgilendirme yapılır.

Smart Switch

Anlık olarak banka POS’ları takip edilir ve yaşanan kesinti anında sistem tarafından otomatik olarak farklı banka POS’larına yönlendirme yaparak ödeme akışı sağlanır.

Smart Secure

PayTR’ın akıllı altyapısı müşteri alışkanlıklarını takip eder, işlemin Non-3D olmasına karar vermesi durumunda, 3D Secure aşamasına yönlendirme yapmadan işlemi sonlandırır ve olası kayıpların önüne geçer.

Smart Catch

Ödeme transferi bankadan herhangi bir nedenle geri döndüğünde, Smart Catch bu ödemeyi otomatik olarak yakalar ve raporlar.

Alternatif Ödeme Çözümleri

Kredi kartıyla tek çekim ve taksitli ödeme almanın yanı sıra, banka kartları, ön ödemeli kartlar ve PayTR’ın alternatif ödeme kanallarıyla ödemelerinizi alabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası

Kullanıcı Dostu Ödeme Sayfası Kullanıcı dostu ödeme sayfasıyla dönüşüm oranlarınızı arttırın!
• Mobil uyumlu
• Özelleştrilebilir ödeme sayfası

Fraudar

%99.8 işlem başarı oranına sahip olan sahtecilik önleme altyapımız, tüm işlemleri anlık olarak izler ve olası bir sahtecilik durumunda işlemi iptal ederek sizi dolandırıcılık risklerine karşı daima korur.

Neden Bizi Tercih Ediyorlar ?

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense logo

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile iş birliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

merve optik ikon

PayTR'ın sunduğu şeffaf ve hızlı işlem deneyiminden memnuniyet duyuyoruz

"Şirketimiz Merve Optik Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, 21 Ocak 2021 tarihi itibariyle PayTR ile çalışmaktayız. Finansal piyasa şartları ve öngörülerimiz doğrultusunda ilerlerken, PayTR'ın yanımızda olduğunun bilincindeyiz. İlk imza aşamasında dahi, şahsım ve kurumum adına hep desteklerini hissettik. Panel sayfanızda ulaşmak istediğimiz her türlü veriye, ayrıntılı bir şekilde erişme kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca, herhangi bir sorumuz olduğunda bizlere hızlı geri dönüş sağladığınız için de ayrıca teşekkür etmek isteriz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier İkon
cimri logo
Koleksiyon logo

Sıkça Sorulan Sorular.

PayTR Sanal POS komisyon oranları belirlenirken, işletmeler için en avantajlı Sanal POS maliyetinin sunulması hedeflenir. Başlangıç, entegrasyon ücreti ya da aylık, yıllık aidat, işlem başına ücret veya verimsizlik bedeli adı altında herhangi bir Sanal POS ücreti talep etmeyen PayTR, iş modeline ve satış hacmine göre belirlenen uygun komisyon oranları ile hizmet verir. Ücretsiz Sanal POS hizmeti sunan PayTR, uygun komisyon oranları ile özellikle e-ticarete yeni başlayan işletmelere avantaj sağlar. Peşin ve taksitli alışverişlerin tamamında geçerli olma özelliğiyle size en uygun Sanal POS komisyon oranı teklifini almak için PayTR Sanal POS ön başvurunuzu tamamlamanız yeterli olur.

Sanal POS başvurularında hizmet sağlayıcılar, yaptıkları incelemeler ile başvuru sahiplerinin gerekli şartları sağlayıp sağlamadıklarını kontrol eder. Hizmet sağlayıcılar 6493 sayılı kanun kapsamında Ödeme Kuruluşu olarak faaliyet gösterir. Bu nedenle yürürlükteki mevzuatlara, kurumsal risk politikalarına ve anlaşmalı kurumlarca belirlenen kural ve yükümlülüklere göre hareket edilir. Sanal POS almak için yerine getirilmesi gereken başvuru koşulları şunlardır: E-ticaret sitesi çalışır durumda olmalı, tüm ürün ve fiyat bilgileri kullanılabilir olmalıdır. Kapalı ya da bakım ve test aşamasında olan e-ticaret siteleri için Sanal POS başvuruları kabul edilmez. E-ticaret sitesinin gizlilik politikası, iade şartlar, mesafeli satış sözleşmesi, Hakkımızda ve İletişim sayfaları aktif olmalıdır. Satışı yapılan tüm ürün ve hizmetlerle ilgili gerekli lisans ve ilgili makamlarca verilen belgeler tam olmalıdır.

Sanal POS kullanımı için şirket olma şartı bulunur. Şahıs ya da sermaye şirketleri, vergi levhası ve diğer gerekli evrakların teslimi ardından Sanal POS hizmetinden yararlanabilir. Şahıslar ise internetten ödeme alabilmek için vergi levhasına sahip olmamaları halinde; kimlik fotokopisi, ikametgâh belgesi ve ödemelerin aktarılacağı banka hesabını gösterir evrakla birlikte Sanal POS ödeme çözümüne başvuruda bulunabilirler.

PayTR üye işyerlerine ertesi gün ödeme avantajı sunar. PayTR üye işyeri olarak, Sanal POS cihazı kullanılarak yapılan banka ve kredi kartı ödemelerinizi günlerce beklemek yerine ertesi iş günü banka hesaplarınızdan kolayca alabilirsiniz.

PayTR yurt içi tüm banka ve kredi kartlarına tek çekim ve taksitli işlem olanağı sağlar.

PayTR ile VISA, MC, AMEX ve TROY logolu banka kartları ile ödeme alabilirsiniz. Kart saklama, Masterpass ve BKM Express entegrasyonları PayTR Sanal POS kullanıcılarına ücretsiz sunulur. Tüm yurt içi banka kartlarında tek çekim ve taksitli olarak ödeme alımını sağlayan PayTR, ön ödemeli kartlardan ödeme alımını da destekler.

Sanal POS çözümleri ile hizmet alınan ödeme kuruluşunun anlaşması bulunması halinde yurt dışından ödeme alınabilir. PayTR Sanal POS’ta yabancı VISA ve MC kredi ve banka kartları ile tek çekim şeklinde ödeme alınabilir. PayTR Sanal POS çözümlerinde dövizle ödeme alımı desteklenir.

PayTR 2009 yılından bu yana geliştirdiği güvenlik yazılımları ve güçlü iş birlikleriyle binlerce e-ticaret sitesi ve müşterilerinin ödeme güvenliğini sağlıyor. Deneyimli ekipleriyle güvenlik kontrollerini hızlı bir şekilde tamamlayan PayTR; ödeme, kart güvenliği ve sahtecilik önleme alanında geliştirdiği inovatif çözümler ile Sanal POS hizmetinin güvenilirliğini en üst seviyeye taşır. PayTR Sanal POS güvenlik altyapısını oluşturan üç temel bileşen şu şekilde:
· Ödeme Güvenliği
PayTR, PCI-DSS uyumlu teknik altyapısı ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi alır. Ödeme güvenliği konusunda uzman ekipleriyle PayTR, e-ticaret sitenizde ödeme güvenliğini sağlamak adına ekstra güvenlik önlemi alma gereksinimini ortadan kaldırır.
· Kart Güvenliği
PayTR, müşterilerinizin kart güvenliğini sağlamak için PCI-DSS uyumluluğuna ek olarak SSL sertifikalı ödeme sayfaları ve 3D Secure desteği sunar. Ödeme işlemleri SSL sertifikalı ödeme sayfalarında gerçekleşirken, 3D Secure ile kartlı harcamalarda SMS veya mobil uygulama onayı alınarak kart bilgileri güvende tutulur.

PayTR Sanal POS entegrasyonu, HTTPS POST metodu üzerinden çalışır. Entegrasyon sürecini teknik destek hizmetleriyle kolaylaştıran PayTR, aynı zamanda güvenli ödeme altyapısıyla kesintisiz bir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlar. PayTR, web sitenizin yazılım diline bağlı olarak tercih edebileceğiniz iki farklı entegrasyon yöntemi sunar:
· Kolay (Basic API)
Kolay API yöntemi ile web sitesi koduna müdahale etmeye gerek kalmadan entegrasyon süreci kolayca tamamlanır. PCI-DSS uyumluluğu ve yazılım bilgisi gerektirmeyen ve sadece 5 dakikada ödeme almaya başlayabilmeniz için geliştirilen Basic API ile oluşturulan linkleri kullanarak ödemelerinizi kolayca alabilirsiniz.
· Gelişmiş (Pro API)
Tüm yazılım dilleri ile uyumlu bir entegrasyon çözümü olan Gelişmiş API yönteminde, PayTR’ın teknik entegrasyon dokümanında yer alan yönlendirmeler ve örnek kodlamalar yardımıyla PayTR ödeme entegrasyonunu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz entegrasyon sürecini PayTR’ın uzman teknik ekiplerinin destekleriyle de hızlı ve kolayca tamamlayabilirsiniz.
Shopify, Wix, Opencart, WooCommerce, Perfex, Magento, WHMCS, xenForo, PrestaShop, nopCommerce, Drupal Commerce ve VirtueMart, açık hazır kaynaklı e-ticaret altyapıları için de Pro API kullanarak entegrasyon sürecini tamamlayabilirsiniz. Gömülü ödeme formları aracılığıyla müşterilerinize sitenizden ayrılmadan ödeme yapma imkanı tanıyabilirsiniz.