Logo Logo
PayTR ile İŞİN ŞEKLİ DEĞİŞTİ !

Yenilikçi ürün ve çözümlerimizle üye iş yerlerimizin hayatını kolaylaştıran ve omnichannel bakış açımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran ürünlerimizi anlattığımız reklam filmimiz yayında!

Hemen İzleyin
PayTR ile ödemelerinizi hemen almaya başlayın

PayTR Sanal POS sayesinde bankalar ile teker teker görüşüp zaman, efor ve kaynak harcamanız gerekmez! Başvurunuz ardından 2 saat içerisinde ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Mobil uygulamamızla tüm ödeme işlemlerinizi yönetebilirsiniz

Başvurunuzu yapın, hızlıca teklif alın. Evrakları online yükleyin, Sanal POS’unuz hemen açılsın.

Sanal Pos Banner
PayTR Ön Provizyon ile istediğiniz teminat güvence altında

Ön provizyon sayesinde müşterilerizin tutarlarını rezerve ederek ürün satış/hizmet sonrasında şartlara uyulması halinde iadesini sağlayalım.

Detaylı Bilgi
Ön Provizyon Güvence İkon
15 Yıllık

Sektör Tecrübesi

110.000+

Üye İş Yeri

180+

Çalışan Sayısı

7/24

Destek

Ödemeler İçin İhtiyacınız Olan Her Şey .

İhtiyacınız olan tüm ödeme kanalları tek bir adreste!

Ürünleri Mağaza Panelinizden Kolayca Yönetin

Raporlama dahil tüm işlemlerinizi tek platformdan hızlıca yönetebilirsiniz.

İşlemler

Kullandığınız tüm ödeme çözümlerini ‘’İşlemler‘’ kısmından kolayca görüntüleyip yönetebilirsiniz.

Grafikler

Net tutar, satış tutarı ve iade tutarı grafiklerini detaylı bir şekilde gözlemleyebilir, o güne ait tutarı görüntüleyebilirsiniz.

Ödemeler

Aldığınız ödemeleri filtreleyerek görüntüleyebilir, ileri tarihli ödemeler için satış tutarlarının hangi tarihte hesabınıza geçeceğini takip edebilirsiniz.

Taksit Ayarları

Peşin fiyatına taksit imkanı sunmak için gerekli ayarları yapabilirsiniz. Ayrıca taksit tablosu ile ilgili kodu web sitenize ekleyerek müşterilerinizi bilgilendirebilir, taksitli işlem komisyonu hesaplayabilirsiniz.

İşlemler
Satış Tutarı Grafik
Ödemeler Ekranı
Cari hesap takibi

Geliştiriciler İçin

Sadece çözümlerimizle değil, hizmet aklımızla da farklıyız.

Açık Kaynaklarımız

Açık kaynaklar paylaşılabilme, değiştirilebilme özgürlüğüne sahip, kaynak kodu isteyen yazılımlardır. Bu sayede her alanda çözümler sunarak tüketiciye seçenekler sunmaktadır.

İncele

Hazır Altyapılarımız

Hazır e-ticaret altyapıları, size gelişmiş bir web sitesi sunarak ürünlerinizi internet üzerinden satmanıza olanak tanıyan çözümlerdir.

İncele

Neden Bizi Tercih Ediyorlar .

Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımızın hikayelerine göz atın.

Vivense'nin tercihi PayTR Sanal POS oldu

"Biz, Vivense olarak PayTR'ın Sanal POS hizmetinden son derece memnunuz. PayTR ile işbirliği yapmamızın ardından, fraud işlemlerinde kayda değer bir azalma gözlemledik. Ayrıca, iş verimliliğimiz de önemli ölçüde arttı. PayTR'ın sağlamış olduğu hizmetler, iş süreçlerimizi daha hızlı ve verimli hale getiriyor. Bununla birlikte, PayTR ekibiyle olan iş birliğimiz de son derece olumlu bir şekilde devam ediyor. Müşteri hizmetleri ekibinin samimi ve profesyonel yaklaşımı, işimiz için son derece değerli bir hizmet sunuyor. Kendileriyle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve Sanal POS hizmetlerini ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz."

Exxen logo
Neopos ikon
Vivense İkon
Göztepe logo
Shopier logo
cimri logo
Koleksiyon logo

İş Ortakları .

Erişilebilir sistemler geliştirmenize yardımcı olacak kaynaklar.

akakçe logo
T-Soft İkon
ideasoft logo
Softtr logo
Ticimax Görsel
Faprika ikon
Quka logo

İş Ortağımız Olmak İster Misin?

İhtiyacınız olan doğru çözümü sunmak için burdayız.

Başvuru Yap

Sıkça Sorulan Sorular.

Komisyon oranı için aylık işlem hacminiz/yıllık ciro hedefiniz ve web sitenizin iş modeli gibi parametreler değerlendirilerek değerlendirme sonrası en uygun komisyon oranları belirlenmekte ve size özel teklif sunulmaktadır.

PayTR Sanal POS'da; giriş ücreti, entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti, aylık, yıllık ücret, işlem başına ücret vb. herhangi bir gizli ücretlendirme uygulaması bulunmamaktadır. Servisi kullandığınız sürece sadece komisyon oranı için ücretlendirme yapılacaktır.

PayTR üye iş yeri olmanız halinde tek sözleşme ve entegrasyon ile en çok kullanılan bankalarının Sanal POS'larını sitenizde aktif olarak kullanabilir ve müşterilerinize bu bankalara ait kredi kartları ile taksitli olarak ödeme yapma imkanı tanıyabilirsiniz. Taksitli ödeme alabileceğiniz kartlar: Advantage, Axess, Bankkart, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf, Sağlam Kart, World Kart.

PayTR'da dilerseniz uzun valör seçenekleri ile daha uygun komisyon oranlarıyla çalışabilirsiniz. Talebiniz olması durumunda destek ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli.

Başvurularınız mesai saatlerinde (Hafta içi 09:00-18:00) değerlendirilir. En geç 2 saat içerisinde başvurunuz sonuçlandırılır.

PayTR işletme türünüze göre farklı evraklar talep etmektedir. Bu evraklar başvuru sonrasından müşteri temsilciniz tarafından iletilen e-postada yer alacaktır. Genel olarak sizlerden istenen belgeler Vergi Levhası, İmza Sirküleri, Kimlik Belgesi ve İkametgah olacaktır. Ek olarak işletmenize ait bir banka hesap bilgisi bizlere iletmeniz gerekmektedir.

PayTR’da başvuru, inceleme/onay, tekliflendirme, sözleşme vb. üyelik için gerekli süreçlerin tümü online olarak gerçekleşmektedir. Teklifimizin onayı ardından tarafınıza e-posta ile göndereceğimiz evrak yükleme linkine tıklayarak gerekli evrakları sistemimize online olarak yükleyebilirsiniz.

PayTR başvuru yapabilmeniz için web site şartı aranmamaktadır, işletmenize ait sosyal medya hesapları üzerinden de başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

PayTR altyapısı üzerinden gerçekleşen işlemlerin ödemelerini, PayTR Mağaza Paneli ve PayTR uygulaması üzerinden sayfanızda yer alan "İşlemler" bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Evet, bu tamamen sizin tercihinizdir. PayTR Mağaza Panelinde bulunan Taksit Ayarları sayfasından müşterilerinize peşin fiyatına taksit kampanyası sunabilirsiniz.

PayTR’da tek çekim ve taksitli tüm ödemelerinizin tamamını anlaşma sağladığınız ödeme vadesinde alırsınız. Taksitli işlemlerini ödemesi parça parça değil tek seferde tarafınıza aktarılacaktır.

Mağazanız için belirlenmiş valör süresi sonrasından ödemeleriniz hesabınıza aktarılmaktadır.

Resmi tatiller (dini ve resmi bayramlar) ve hafta sonlarında ödeme yapılmamaktadır. Ödemeleriniz resmi tatil sonrası ilk iş günü hesabınıza aktarılacaktır.

Evet, birçok ödeme çözümümüzde gerçekleşen bir işlemin iptal/iadesini yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için +90 232 335 05 55 'den bize ulaşabilirsiniz.

Evet, kısmi iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

"PayTR Mağaza Paneli" ve PayTR uygulaması üzerinden İşlemler sayfasından iptal/iade süreçlerinizi yönetebilirsiniz. İptal/iade edilecek siparişin işlem detayı sayfasına giriş yaparak bu işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

PayTR'dan aldığınız ödeme hizmetlerine istinaden alınan komisyon ücretlerine dair tarafınıza fatura kesilecektir. Bu kapsamda ödemeniz gereken bir ücret bulunmamaktadır. Faturanız aylık olarak tarafınıza ulaşacaktır. Söz konusu bu komisyon/hizmet faturalarını, ilgili işlem ödemesinde hizmet bedeli olarak gösterebilir ve muhasebeleştirebilirsiniz.

Faturanız tarafınızı ulaşmadıysa, PayTR Mağaza Paneli "Faturalar" sayfasından kontrol sağlayabilir. Ek bilgi almak istemeniz durumunda "Destek" sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterinizin ödediği toplam satış tutarı üzerinden fatura kesmeniz gerekmektedir. Biz ise muhasebeleştirebilmeniz açısından tarafınıza vade farkını yansıtan aylık düzenli fatura keseceğiz.